שירותי אדמיניסטרציה מ Day 1 – שיחה עם איתי חיות מייסד Scopio Labs

scopio logo black

פגשנו את איתי חיות, מנכ”ל Scopio Labs, המפתחת מיקרוסקופ דיגיטלי פורץ דרך, ושוחחנו על ניהול ותפעול החברה, ועד כמה היה ברור מ Day 1  שהם חייבים עזרה של שירותי אדמיניסטרציה באאוטסורסינג.

איתי מגיע מרקע של פיזיקה ואופטיקה ועם ניסיון עשיר ביזמות ופיתוחים טכנולוגיים חדשניים. השותף להקמת החברה, ארז נעמן, הינו בוגר תלפיות ולשעבר סמנכ”ל טכנולוגיות בחברת Orcam. כבעלי ניסיון ניהולי, היה להם ברור מראשית הדרך שהם חייבים להעזר בשירותי אדמיניסטרציה. מנהל צריך להתעסק בהרבה דברים, אבל מנהל של סטארטאפ טכנולוגי חייב מעל הכל להיות מרוכז בצד העסקי, במוצר ובפיתוח – בדברים שהוא טוב בהם. כל דקה שלא מושקעת בתחומים אלו היא יקרה מאוד ועלולה להיות פיספוס גדול מאוד. חברה המספקת שירותי אדמיניסטרציה לא רק מפנה את היזמים לעסוק בליבה, אלא היא מביאה איתה מקצוענות המקפיצה בעשרות מונים את יעילות הביצועים של החברה. TOTAL ADMIN מביאה איתה ידע ומומחיות בניהול אדמיניסטרטיבי, המותאמים בצורה מדוייקת לצרכים של סטארטאפ ותומכים בהקמת התשתיות הניהוליות הדרושות.

עם TOTAL ADMIN החלו לעבוד בעצם מיד כשנכנס הכסף מהגיוס הראשון. ידענו שאנחנו לא יכולים לבזבז זמן יקר על קניית ציוד משרדי, על בחירת ספקי אינטרנט ותקשורת ועל התעסקות מול סוכני הביטוח. האמנו שככל שנקדים להשקיע את הכסף בשירות המקצועי של TOTAL ADMIN, כך נראה מזה תועלת רבה יותר.

TOTAL ADMIN קיבלה אחריות מלאה לעסוק בכל נושאי האדמיניסטרציה. “פשוט שיחררנו מעצמינו את המשימות האדמיניסטרטיביות. השירות מקצועני מהשורה הראשונה, ויודע לשים את המוקד על העיקר”.

“TOTAL ADMIN נותנת לי שקט. יש נושאים שצריך לדאוג להם, וכשהם בידיה אני יודע שהפינה הזו סגורה. יחסי העבודה מאוד טובים, אנו בונים יחד את תהליכי העבודה, ואנו נעזרים במתודולגיה הסדורה שהיא מביאה עימה בכל הקשור לתהליכי אדמיניסטרציה ותפעול.”

איתי מעיד ששירותי אדמיניסטרציה הם חיוניים גם בסטארטאפ קטן, והפיתרון של מיקור חוץ הוא מדוייק כאשר החברה עדיין קטנה ואינה נדרשת להעסקת מנהלת אדמיניסרציה במשרה מלאה. הקף הזמן ותכולת השירות מותאמים לצרכים של החברה, ויכולים להתגמש ולגדול איתה ככל הנדרש. יזמים אחרים פונים אליו כדי לשאול איך הוא מסתדר עם כל המשימות האדמיניסטרטיביות, והוא ממליץ בחום על שירותי TOTAL ADMIN כדי לייעל ולשפר את הניהול השוטף של החברה.

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים