סיפורי הצלחה – 2016

במהלך 2016 ארבעה לקוחות שלנו עשו את האקזיט המיוחל – חברת CROSSWISE, חברת COMMERCE SCIENCES וחברת NORTH BIT. את החברות האלו ועוד עשרות חברות נוספות ליווינו בשירותי התפעול והאדמיניסטרציה תקופה ארוכה של מספר שנים ועד לרגע המיוחל עליו חולמת כל חברת סטארט-אפ. כמובן שהיינו שותפות מלאות לתהליך הרכישה, בדיקות הנאותות על ידי הרוכשים ועבודה שוטפת מול משרדי עורכי הדין משני הצדדים לאספקת מידע שוטף על החברה הנרכשת.
שמחה לשתף אתכם בסיפורי ההצלחה המדהימים שלהם:
1. Crosswise –  חברה ישראלית אשר הוקמה בשנת 2013 ואשר ליווינו אותה מיום הקמתה ועד ליולי 2015,  נרכשה על ידי אורקל תמורת סכום המוערך בכ-50 מיליון דולר.
Crosswise יודעת לזהות את קבוצת המכשירים השייכת למשתמש מסויים, ולזהות בכך את המשתמש בין ההמון ולהעביר את המידע אל לקוחותיה, בכדי להציג בפניו פרסום רלוונטי.
להלן קישור לראיון שערכנו עם רון רייטר, אחד משלושת יזמי החברה, על שירותינו וכיצד נהנה מהם…
2. NorthBit –  חברת פרוייקטים מהרצליה אשר הוקמה בשנת 2010 נרכשה באפריל 2016 במספר מיליוני דולרים על ידי חברת Magic Leap האמריקאית, המתמחה באבטחת סייבר, ומספקת שירותי מחקר ופיתוח עבור חברות קטנות וגדולות אשר צריכות שירותי מחקר מעמיק של תוכנה.
חברת NorthBit לוקחת תוכנה קיימת, “פותחת” אותה וחוקרת את הקוד ממנו היא מורכבת.
את חברת NorthBit ליווינו משנת 2013 ועד 2015, למעלה משנתיים, בדרך לאקזיט המיוחל.
3. Commerce Sciences –  קומרס סיינסס הוקמה בשנת 2012 ופיתחה טכנולוגיה המאפשרת לעסקים להתאים אוטומטית את חווית הקניה באתרי המסחר האלקטרוני שלהם לגולשים שונים. המערכת שלה לומדת את התנהגות הגולשים באתר ומתאימה עבורם את תכניו באמצעות שינוי של כלל הממשק – הוספה, הסרה או מיקום מחדש של אלמנטים כמו כפתורים או באנרים, הדגשה של מסרים חשובים והצעות ממוקדות.
קומרס סיינסס נרכשה בדצמבר 2016 על ידי TABOOLA הישראלית. את קומרס סיינסס ליווינו מרגע ההקמה בשנת 2011 ועד לרכישה וסגירת החברה בשנת 2017, למעלה משש שנות תפעול!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *