לקוחותינו

עומר פרצ’יק, יזם ומנכ”ל Any.do

התחלנו לעבוד עם TOTAL ADMIN בימים הראשונים להיווסדות החברה. כחברת סטארט-אפ קטנה הייתה לנו הזכות להיעזר בשירותי מנהלת אדמיניסטרטיבית מנוסה ומיומנת, אשר לקחה על עצמה משימות תפעוליות רבות ואפשרה למנהלים להתמקד בפיתוח ובהצמחת החברה.


איתי חיות, מייסד-שותף ומנכ”ל Scopio Labs

מנהל של סטארטאפ טכנולוגי חייב מעל הכל להיות מרוכז בצד העסקי, במוצר ובפיתוח – בדברים שהוא טוב בהם. כל דקה שלא מושקעת בתחומים אלו היא יקרה מאוד ועלולה להיות פיספוס גדול מאוד. חברה המספקת שירותי אדמיניסטרציה לא רק מפנה את היזמים לעסוק בליבה, אלא היא מביאה איתה מקצוענות המקפיצה בעשרות מונים את יעילות הביצועים של החברה. TOTAL ADMIN מביאה איתה ידע ומומחיות בניהול אדמיניסטרטיבי, המותאמים בצורה מדוייקת לצרכים של סטארטאפ ותומכים בהקמת התשתיות הניהוליות הדרושות.


ענת סבר, מייסדת-שותפה ו CPO ב Engageya

ככל שהחברה גדלה הרגשתי שאני עובדת במרץ על דברים שלא נכון לי להתעסק בהם, ושאני צריכה לתת דין וחשבון למשקיעים על נושאים שאני לא מבינה בהם. TOTAL ADMIN לקחו ממני את הטיפול בכל הקשור לאדמיניסטרציה ודיווח למנהל הכספים של החברה, ולמעשה לימדו אותי איך להתנהל נכון בנושאים הללו. הם נכנסו מיד לעבודה ולא נדרשו לחסותי כדי להבין מה יש לעשות בחברה. מתודולוגיות העבודה הסדורות של TOTAL יצרו שינוי מיידי באופן התנהלות החברה והרגשתי שאני מקבלת value for money מלא עבור השירות. כל המשימות בוצעו באחריות ומקצועיות רבה, וידעתי שאני יכולה להתפנות בראש שקט לפיתוח ולביזנס.


רון רייטר, יזם בחברת Crosswise

נושא התפעול בסטארט אפ מורכב מאוד, הכל צריך לקרות כאן ועכשיו ואם אין גוף שמכיר את הניואנסים הקטנים של ההתנהלות, התפעול עלול להיפגע ולעצור את הסטארט-אפ כולו מלצעוד קדימה. לא די ברעיון מבריק על מנת להצמיח חברה מצליחה.


אורי הרמתי, מייסד-שותף ומנהל מוצר Meerkat

השירות של TOTAL ADMIN היווה פיתרון מדוייק עבורינו בתקופה בה החברה היתה בצמיחה מהירה. הם יצרו עבורינו סטנדרטיזציה בכל הנושא הביטוחי בחברה, ושיפרו את התנאים הן עבור החברה והן עבור העובדים והמנהלים. הם יצרו נהלים לגיוס ולעזיבת עובדים, אשר מבטיחים טיפול מלא בכל ההליכים האדמינסטרטיביים שבתהליך. הם טיפלו בכל תהליכי הרכש והלוגיסטיקה ויצרו עבורינו הסכמי שירות בתנאים מצויינים עם ספקים איתם הם עובדים. אי אפשר לדבר על התקופה ש TOTAL ADMIN עבדה איתנו מבלי להזכיר את הסוף שבוע שארגנו עבורינו בצפון, שכלל טיפול בעובדים שהגיעו מחו”ל, תאום ארוחות במסעדות גורמה, הזמנת מלון עבור כל העובדים, תאום חדרי ישיבות ופגישות עבודה, ארגון טיולים, וגולת הכותרת של סוף השבוע – טיסה בכדור פורח בזריחה. השירות המקצועי, המנוסה והיעיל חסך לנו משאבים יקרים של זמן וכסף, ואני ממליץ בחום על השירות לסטארטאפים נוספים.


אורית חשאי, מנכ”לית ומייסדת Brayola

Brayola התחילה לעבוד עם TOTAL ADMIN בדיוק בשלב בו נכנסנו ל Due Diligence עם משקיעים. TOTAL ADMIN הצילו אותי! הם עשו סדר רטרואקטיבי בחוזי ההעסקה של העובדים ובתנאים הסוציאליים המשולמים להם, בכל פוליסות הביטוח של החברה, עבדו עם ספקים כדי להשלים חשבוניות חסרות משנים קודמות, ועוד ועוד. משקיעים רוצים לראות חברה שעובדת מסודת עם ספרים מסודרים. לו הייתי צריכה לעשות את הסדר הזה בעצמי לא הייתי יכולה לעבוד על שום דבר שקשור בקידום החברה. השירות של TOTAL ADMIN מקצועי ויעיל, והסדר והשיטה שהם הטמיעו אצלינו, מתאים באופן מדוייק לצורה בה סטארטאפ צומח צריך לעבוד.


Brayola

עמיר מילוא, יזם ומנכ”ל Equivio

TOTAL ADMIN סייעו לנו בהצמחת החברה מ-8 עובדים ל-25, על ידי טיפול בנושאים האדמיניסטרטייביים. השירות הוא בעל ערך גבוה, משתלם וכדאי מאוד עבור חברה קטנה.

גלעד אלמוג, בעלים ויזם Big Blue Parrot

השירות של TOTAL ADMIN משתלב בדיוק בנקודה שבה מבינים שלא ניתן לטפל בנושאי אדמיניסטרציה וביורוקרטיה לבד ויש לפנות לעזרה חיצונית, אשר תלווה את היזם לאורך כל הדרך.