מיקור חוץ – פתרון ניהול נכון ותקין לעסק שלך

מיקור חוץ היא שיטת ניהול מקובלת כיום, כאשר הרעיון העומד בבסיס השיטה הוא שכדאי להשאיר פעילויות עסקיות שאינן בתחום ההתמחות של החברה לחברות חיצוניות המתמחות בביצוע אאוטסורסינג לעסקים. שיטה זו מאפשרת לחברה או לארגון להתמקד בתחומי הליבה שלשמם היא הוקמה. פתרון זה הוא יעיל שכן הוא עוזר בחיסכון בהעסקת עובדים בעלי ידע מקצועי וכן מאפשר לעסק לבצע מטלות חיוניות כגון ניהול שכר, ניהול משאבי אנוש ועוד.

חברות למיקור חוץ מקצועיות יודעות לזהות את צרכי העסק או הארגון שלכם, ולהתאים את שירותי הניהול והתפעול השוטפים בהתאמה אישית לארגון שלכם בכל אחד משלבי ההתפתחות שלו. השירותים הם רבים ומגוונים למשל – אאוטסורסינג משאבי אנוש הכולל גיוס כוח אדם  מקצועי , דאגה לתהליכי הרווחה של העובדים בחברה באופן שוטף, ניהול תהליכי הקליטה והעזיבה של העובדים, ודברים רבים ונוספים הקשורים בניהול משאבי אנוש.

מדוע כדאי ומשתלם לעבור לניהול חוץ?

ארגונים קטנים או חדשים שנמצאים בתחילת דרכם מתקשים להחזיק במחלקה לניהול כספים ושכר ובטח במחלקה למשאבי אנוש משל עצמם. החזקת כוח אדם במחלקות אלו מצריכה אנשי צוות מיומנים הזקוקים לזמן כדי להכיר את הארגון ולהתאים לו פתרונות הרלוונטיים להגשמת מטרות ארוכות טווח. מה גם שכוח אדם כזה על כל הנלוות שלו הוא הוצאה גדולה ומשמעותית לארגון. האפשרות של אאוטסורסינג לניהול תהליכי שכר או משאבי אנוש עוזרת לכם כבר בתחילת הדרך ליהנות מליווי מקצועי, מהוצאה חודשית המתאימה לצרכים שלכם ולמטרות שלכם ומיתרונות נוספים. לחברת מיקור חוץ מקצועית כגון Total Admin יש את כל הכלים והניסיון על מנת להכיר את הארגון שלכם ולהתאים לו מעטפת של ניהול ותפעול של כל שירותי משרד ןושירותי משאבי אנוש, הנחוצים לו. כך אתם מקבלים שירות יעיל שעונה על כל הדרישות שלכם ממש מהיום הראשון ובלי עקומת למידה כמעט.

השירות כולל ליווי אישי  ומקצועי של בת צוות מחברת TOTAL ADMIN  ושירות בנוסף מרחוק לפתרון כל בעיה שצצה בזמן אמת.
חברת טוטאל אדמין מעמידה לרשותכם צוות מקצועי שמאפשר לכם ניהול מקצועי ותקין של טיפול בשכר, תפעול הנהלת החשבונות והשכר, ניהול חשבונות הבנק בשוטף, תפעול המשרד באופן שוטף ספקיו, לקוחותיו ועובדיו , וכמובן איך אפשר בלי תפעול כל הניירת שנערמת יום יום בחברה. באופן זה אתם מקבלים מעטפת מתאימה ומדויקת לפי הצרכים של הארגון שלכם. ליווי זה הוא האפשרות הטובה ביותר לעסקים  וחברות קטנות או לארגונים הנמצאים בתחילת דרכם, המוצאים את עצמם לא אחת מתמודדים מול אתגרים לא פשוטים ובמיוחד נדרש לניהול תקין ומקצועי של חברות סטארט אפ

מחפשים חברה מקצועית למיקור חוץ? זקוקים לשירותי משרד מתקדמים ואפקטיביים? חברת Total Adminהיא הכתובת שלכם.
שירלי קאץ ,מייסידת ובעלים של חברת TOTAL ADMIN המתמחה משנת 2008 בליווי מקצועי לחברות היי טק בכלל וסטארט בפרט.
שירותי ניהול האדמיניסטרציה , המשרד ומשאבי אנוש הניתנים על ידנו, נעשים על ידי כוח אדם מקצועי ומנוסה והשירות הינו בהתאמה אישית לארגון ולמטרותיו.
נשמח להגיע אליכם לפגישת היכרות וייעוץ.
לחצו כאן לפרטים נוספים, או צרו קשר בטלפון – 054-6685796 shirley@totaladmin.co.il